Program Stałego Klienta


Drodzy Klienci!

Cieszymy się, że jesteście Państwo z nami. Potwierdzeniem wysokiego poziomu naszego sklepu jest duża grupa kupujących, którzy po pierwszych zakupach wracają do nas ponownie. Specjalnie dla nich mamy przygotowany Program Stałego Klienta, czyli specjalny system atrakcyjnych rabatów na zakupy w naszej szkółce! Poniżej podajemy pełny regulamin promocji. Mamy nadzieję, że spotka się ona z Państwa zainteresowaniem i uznaniem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

 

 
 Suma zakupów w danym sezonie
 Rabat na wszystkie dalsze zakupy
 1000 zł  5 %
 3000 zł  7%
 5000 zł  10%

Regulamin promocji "Program Stałego Klienta"

  1. Promocja skierowana jest do klientów detalicznych, tj takich którzy nie spełniają warunku "klienta hurtowego" (nie prowadzą działalności gospodarczej w branży ogrodniczej, nie prowadzą własnej szkółki itp) oraz dokonują zakupów roślin po cenach detalicznych.
  2. Status "Stałego Klienta" uzyskuje każdy klient detaliczny, który zakupił w danym roku (sezonie) rośliny za kwotę przekraczającą przynajmniej jeden z progów uprawniających do otrzymania rabatu.
  3. Progi rabatowe i przysługujące im rabaty: 1000 zł - 5%, 3000 zł - 7%, 5000 zł - 10%.
  4. Rabat udzielany w promocji (5, 7 lub 10%) obowiązuje od momentu przekroczenia odpowiadającego mu progu (1000, 3000 lub 5000 zł) do końca aktualnego sezonu handlowego oraz na cały kolejny sezon.
  5. Obroty osiągane przez uczestnika promocji w dwóch kolejnych sezonach (latach) nie są sumowane, rabaty osiągane w dwóch kolejnych sezonach również nie są sumowane, przy czym obowiązuje zasada, że jeżeli klient w dwóch kolejnych latach przekroczył któryś z progów rabatowych, obowiązuje rabat większy.
  6. Rabat udzielany jest zarówno osobom prywatnym, jak również jak również firmom lub instytucjom, które objęte są sprzedażą detaliczną.
  7. Na prośbę sprzedawcy klient chcący otrzymać status "Stałego Klienta" i skorzystać z promocji zobowiązany jest przedstawić dokumenty potwierdzające dokonanie zakupów w danym roku (paragony, faktury).
  8. Ponadto klient zobowiązany jest w momencie dołączenia do Programu Stałego Klienta podać swoje imię i nazwisko, celem podpisania wszystkich transakcji klienta w systemie komputerowym. Jest to niezbędne dla prawidłowego zliczania osiąganych obrotów i ustalenia rabatu i nie ma na celu przetwarzania danych klienta do celów marketingowych.
  9. Promocją nie są objęte towary sprzedawane na terenie szkółki przez podmioty zaprzyjaźnione, takie jak: części do nawodnień, literatura specjalistyczna, podłoża do roślin.
  10. Rabat z promocji "Program Stałego Klienta" nie łączy się z innymi rabatami.