Zakupy – podstawowe informacje


Drodzy klienci!

Nasz Sklep Detaliczny otwarty jest w sezonie od poniedziałku do piątku w godzinach 7-18, a w soboty w godzinach 8-14. mieści się w Częstochowie, przy ul. Leśnej 28 - po wjechaniu w bramę należy podjechać ok 70m drogą w głąb posesji do parkingu przed biurem Szkółki. Wystawione rośliny można oglądać samodzielnie lub skorzystać z pomocy kogoś z naszych sprzedawców - chętnie udzielimy wszystkich informacji i doradzimy przy wyborze. Do dyspozycji klientów oddane są także dwa ogrody pokazowe - jeden zlokalizowany przed domem państwa Tomżyńskich (ogród "klasyczny"), a drugi za sklepem (ogród "bylinowy").

Zamówienia: w naszej szkółce klienci mogą osobiście wybierać najpiękniejsze rośliny do swoich ogrodów z większych partii, które mamy przeznaczone do sprzedaży. Ci spośród Państwa, którzy wolą zaoszczędzić czas, mogą zlecić to naszym pracownikom. Istnieje możliwość wcześniejszego telefonicznego lub mailowego poinformowania się o dostępność poszczególnych roślin, a nawet ich zarezerwowania - poniżej podajemy dane kontaktowe.

Telefon do biura (czynne poniedziałek-piątek 8-16): nr 34 365 99 09; e-mail: sklep@tomzynski.pl

Dowóz: niestety nie dysponujemy własnym transportem na użytek sklepu. Z tego powodu prosimy o zorganizowanie odbioru zakupionych roślin we własnym zakresie. Możliwa jest wysyłka kurierem, jednak ze względu na koszty taka droga jest polecana przy transporcie na większą odległość.

Pakowanie: w razie potrzeby służymy pomocą przy zapakowaniu i zabezpieczeniu roślin na drogę. Na życzenie klienta możemy zakupione rośliny przechować do momentu odbioru. Prosimy, by o chęci roślin o większych gabarytach (duże rozmiary i doniczki 45l i większe) uprzedzać z wyprzedzeniem - ze względu na wagę roślin konieczne jest zapewnienie odpowiedniej ilości osób do zapakowania na samochód. Szczególnie dotyczy to roślin w pojemnikach 90l i większych, które pakujemy ładowarką spalinową.

Płatność: akceptujemy płatność gotówką lub kartą kredytową.

Faktury: na każdą zakupioną roślinę wystawiamy paragon lub na życzenie fakturę VAT.